Vi håller uppdaterar just nu hemsidan, därav att alla kontaktuppgifter inte finns under fliken “kontakt” än. Tills vidare finner ni kontaktuppgifter till samtliga anställda nedan.

Alana Jamil
Informatör med bas i Örebro, Närke
alana.jamil@ungprivatekonomi
070-781 82 38

Alexander Mandersson
Informatör med bas i Mölle, Skåne
alexander.mandersson@ungprivatekonomi.se
070-141 06 16

Carl Rogne
Informatör med bas i Uppsala, Uppland
carl.rogne@ungprivatekonomi.se
073-807 01 92

Daniel Nygren
Informatör med bas i Horndal, Dalarna
daniel.nygren@ungprivatekonomi.se
072-234 00 45

Felicia Söderqvist
Informatör med bas i Mölnlycke, Västergötland
felicia.soderqvist@ungprivatekonomi.se
070-608 31 99

Hampus Hugoson
Informatör med bas i Stockholm, Uppland
hampus.hugosson@ungprivatekonomi.se
073-053 26 39

Herman Strandh
Informatör med bas i Malmö, Skåne
herman.strandh@ungprivatekonomi.se
073-062 95 13

Jakob Olsson
Informatör med bas i Uddevalla, Bohuslän
jakob.olsson@ungprivatekonomi.se
072-700 79 25

Johannes Jeppsson
Informatör med bas i Stockholm, Uppland
johannes.jeppsson@ungprivatekonomi.se
070-673 30 29

Olivia Karlsson
Informatör med bas i Borås, Västergötland
olivia.karlsson@ungprivatekonomi.se
072-224 65 95

Tobias Fredriksson
Informatör med bas i Linköping, Östergötland
tobias.fredriksson@ungprivatekonomi.se
076-558 01 52

Victor Jakobsson
Informatör med bas i Stockholm, Uppland
victor.jakobsson@ungprivatekonomi.se
073-510 72 02

Viktoria Atladottir
Informatör med bas i Kalmar, Småland
076-306 46 31

Wilhelm Friberg
Informatör med bas i Luleå, Norrbotten
wilhelm.friberg@ungprivatekonomi.se
070-490 26 38

Verksamhetschef:
Elin Agorelius
elin.agorelius@ungprivatekonomi.se
073-971 75 22